In culori asiatice
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Iubire si Razbunare
Joi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

» Intalnirea oarba
Lun Iun 03, 2013 10:25 am Scris de Elisa si Bianca

» Iubire destinata
Mar Mai 28, 2013 10:08 am Scris de Elisa si Bianca

» Calatorie in tara viselor
Joi Mai 23, 2013 9:47 am Scris de Elisa si Bianca

» My story-Povestea mea
Mier Apr 10, 2013 6:46 am Scris de Elisa si Bianca

» Crazy Love
Mier Apr 10, 2013 12:47 am Scris de Elisa si Bianca

» My vampire Sezon2
Mier Apr 10, 2013 12:17 am Scris de Elisa si Bianca

» My vampire
Lun Apr 08, 2013 4:10 am Scris de Elisa si Bianca

» Intre Bine si Rau...
Dum Apr 07, 2013 1:19 am Scris de Elisa si Bianca

August 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit

GDHara

M-am schimbat !Dar tot eu sunt!

In jos

M-am schimbat !Dar tot eu sunt!

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Mier Aug 15, 2012 1:29 am

O fata de conditie mai de clasa mijlocie statea in parc pe banca impreuna cu prietena ei Min Ju
-Ahh.... Min Ju de ce nu ma baga nimeni in seama?
-Pentru ca ei nu stiu ce prietena buna esti!
-Nu cred ca e asta.........
-Dar atunci?
-Cred ca din cauza ca am un stil urat de a ma imbraca si sunt prea timida sa vorbesc cu cineva!
-Nu spune asta!
-Ba da urasc cum arat si urasc carcateru meu slab,nimeni nu ma place ,nimeni nu ma baga in seama......si 2 lacrimi ai ies pe obraz.
Atunci un domn de pe banca alaturata vine la ea.
-Care e numele tau?
-Al meu?cu mine vorbiti? spuse ea cu un glas firav stergandusi cele 2 lacrimi.
-Da cu tine!
-Ra-he ma numesc!!
-Ra-he e un nume dragut!Eu sunt Dam Seok iar agentia de idoli Stars imi apartine!
-O ce tare spuse Min Ju!
-Ra-he vrei ca sa devi cu totul o noua persoana si sa te iubesti asa cum esti?
-De ce ma intrebati asta???
-Pentru ca daca vrei sunama la numaru asta!si acel domn elegant pleaca...
Ra-he ajunsa acasa se gandi numai la vorbele acelui domn ,si nu stia ce sa faca..,luandusi inima in dinti hotara sa sune.
-Alo sunt Ra-he mi-ati spus sa sun daca vreau sa devin diferita.
-Eram sigur ca o sa ne suni,fati un mic bagaj si vino la agentia de idoli Stars.
Ajunsa acolo o intampina menegera Ah Rie care o ea si o duce intr-o casa superba si scumpa.Ai spune ca casa aceea e a ei de acum incolo si ea va avea sa devina un idol Star.
Uimita spune ea :
-E posibil asa ceva?
-Da e ,acum scapa de hainele alea nu ai nevoie de ele si hai cu mine!
-Unde ?
-Cum unde la cumparaturi !
-Cumparaturi???? da nam niciun ban de cumparaturi!!
-Nu ati face griji platim noi.
-Woa de aici cumparam?dar asta e un magazin prea scump!
-Un idol trebuie sa fie un model asa ca si hainele trebuie sa fie pe masura!
-Eu idol.............o sa fie greu..........!
-Haide la cautat haine!!!Probeza astea sa vad cum ti-ar sta pe siilul asta!
-Bine.
-Arati fabulos,de acum asta va fi stilu tau!Acum trb sati schimbam imaginea ,parul tau e cam neingrijit .
-Ohh ...bine!
-Stilista noastra se va ocupa te tine!
-Bine!
-Fi mai increzatoare Ra-He,cuvantu bine dupa orce spun arata ca nai incredere in tine!
-Da mengera Ah Rie,am oarecum emoti !Pot eu sa devin idol?Pot eu sa arat diferit?Pot sa imi inving teama si timiditatea?
Orice e posibil !dupa ce e gata noul look o sa lucram la asta!
-Ohhh paru meu lung .............
-Tine minte paru aranjat e mai frumos ca cel lung!
-Gata am terminat!Ce zici Ah rie arata bine nu?
-Da stilista Goon ,multumim e de nerecunoscut!
-Woooa.... Wooa sunt eu?
-Dar cine?Haide la agentie!
Ajunse la agentie directorul Dam Seok le cheama in biroul lui.Ra-he era total diferita la infatisare!
-Acum o sati dam un nume de scena iara vechea Ra-He va disparea spuse el!
-Ohhh ofta ea ,nu cred ca e posibil sa ma schimb!
-Va trebui sa incerci !Infatisarea tie schimbata acu mai trebuie sa schmbi felu tau de a fi !
-O sa incerc ,nu oricine are santa asta pe care mi-ati dato mie!
-Numele tau de scena si de idol va fi ......................Pinq!
-Pinq?.........de ce Pinq?
-Pentru ca suna bine si simbolizeaza culoarea roz,asa cum va fi viata ta de acuma Roz!
-Multumesc! acum o sa incerc sa fiu Pinq sa nu mai existe Ra-he !
Iesita prin agentie Ra-he ai vede pe trupa Rash.Oo aceia sunt Kay,Jolly si RB.Cat ai iubesc !!
Cei 3 baeti aveau stiluri diferite si feluri diferite de a fi.
Kay era tipul bland si dragut cu toata lumea,elegant si vorbele lui erau asa de sensibile incat te faceu sa plangi cu cata duiosie vorbea.RB mereu vesel ,te facea mereu sa razi si niciodata nu erai trist cand era el prin preajma iar Jolly nu prea aveai ce spune despre el,nu vorbea mult si aveai impresia ca uraste pe toti,arogant dar frumos ,are aeru unui tip increzut!

By Bianca

Ultima editare efectuata de catre Elisa si Bianca in Mier Aug 15, 2012 5:56 am, editata de 1 ori
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Data de înscriere : 29/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: M-am schimbat !Dar tot eu sunt!

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Mier Aug 15, 2012 5:51 am

woaa unnie bia super tare,mai faine ca ale mele,super super!:X
daca nu ne dai si partea a doua repede,vin la tine!
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  dragutza_love35 la data de Mier Aug 15, 2012 6:07 am

superb.....bravo ai talent.. Smile
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 19
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Mier Aug 15, 2012 6:10 am

Kay vine la ea si ai spune :
-Bine ai venit in companie sa ne intelegem bine! si zambeste.
RB ai spune si el buna cu un zambet simpatic si o imbratiseaza ,tipic lui imbratisa pe oricine!Ea se roseste toata si cu emotie si cu o timiditate spune Multumesc mult .
-Jolly nui spui si tu bun venit ,zise Kay acum va lucra alaturi de noi!
-Da da..........ces eu afisu welcome?
-Scuza-l zisa Kay.
-Nu am nevoie sa ma scuze nimeni pentru ca nu vreau sa ma scuz intelegi Kay?
-Jolly o speri nu vezi ce timida e?
-Haide baieti incetati nu va certati aici ,mereu aceeasi disputa intre voi.........Ra-he hai sa iti prezint agentia ,eu sunt RB dar cred ca deja ma stii ,si daca vrei poti sami spui Ryu asta e numele real!chiar oppa nu ma supar si zambeste ca de obicei.
-O..ofta..bine!iarta-ma ca sunt asa timida!
-Nu-i nimic !Vezi poti sa vorbesti cu mine,timiditatea de care vorbea directorul Seok ca o ai e duar in mintea ta captiva,dai drumu afara ,elimino ,fi vesela asa ca mine ....desigur eu vorbesc mult ,Jolly mereu spune sa tac.Da cine asculta nu? nimeni nu ma opreste.. ha ha ha te speriai?iara vorbi prea mult?Tu nu mai apucasi sa spui nimic!Sorry
-O ohh nui nimic ...sunt asa fericita ca vorbesc cu tine incat am impresia ca visez!
-Visezi?Sa ma ciupesc? sa vad daca doare?ha ha ha
-Nu! te-ai rani!
-Cine eu?sunt RB sunt unic si fara durere!
Ra-he rade!Asta era si intentia lui RB so faca sa uite de timiditate si reusea!
Pe partea cealalta a agentiei cei doi baeti Kay si Jooly inca discuta!
-Jolly de ce esti mereu asa?Nu poti sa te comporti frumos?Nu sti ce a zis directorul Seok sa ne comportam frumos cu ea pentru ca nu are incredere in ea si e timida!
-Da..?spuse Jolly cu o indiferenta ,comportate tu?Adica de cand imi spui tu mie ce sa fac?si asa te suport de nevoie!
-De nevoie?...cred ca noi suntem cei care te suportam pe tine,tie mereu nu-ti convine nimic,mereu mai ai ceva de spus in plusul nostru,mereu te comporti rautacios....
-Da da .......spuse Jolly cu un ras rautacios si pleaca ..........
-Kay! Ra-he nu-i asa timida pe cat credeam!
-Frumos RB!Ra-He sper ca nu te supara RB,de felu lui vorbeste prea mult si spune lucruri ciudate.......chiar imbratiseaza pe oricine.
-A..nu nu !Acum trebuie sa plec sunt asa de obosita!
-Ok noapte buna Pinq!
Ra-he zambeste!Nopate buna RB !si tie Kay si va multumesc pentru ca ma acceptati printre voi.
-Vise placute si maine cand te trezesti ai sa vezi ca o sa fie o noua zi,una frumoasa si cu cat zilele vor trece o sa fie cu totul alta persoana!
Fata nu adormi asa de repede ajunsa in noua ei locuinta,era asa de fericita ca ai intalnise pe baieti de la Rash,ei erau ca niste zei pentru ea,si era si fana lor de cand debutasera ei prima data,dar totusi era putin trista Jolly preferatul ei nu era asa cum il vazuse ea pana in acea zi!Se gandea oare de ce n-o place?Oare pentru ca nimeni n-o place?iara avea acele idei de la inceput !Dar zicandu-si rugaciunea de culcare isi facu singura o promisiune,,Gata cu timiditatea de maine o sa fiu asa cum e RB si Kay,o sa-l fac si pe Jolly sa ma placa ,daca m-au placut RB si Kay,inseamna ca nu e asa cum cred eu ca nimeni nu ma place....de mine o sa devin Pinq ,mai ales ca va fi primu meu interviu si debutul,nu vreau sa ma fac de ras!!
Seara trecu dimineata veni ...Ra -he se trezi devreme deoarece menegera veni sa o ea!
In agentie ai vazu iara pe baeti!
-Neata!Ma bucur sa va vad din nou spuse ea!
Kay si Rb uimiti si soptindusi unu altu:
-Ce e cu ea?Nu are pic de timiditate !Jolly privea indiferent si cu nepasare!
-Baieti sunteti gata spuse Seok!
-Da directoare o sa fim alaturi de ea pe scena zise Kay de acum va lucra cu noi ,suntem o familie!
-Familie pe naiba sopti Jolly,niciodata nu te poti baza pe familie ,n-am avut niciodata una si nici no sa am .........
Ra-he auzindu-l simti ca Jolly sufera enorm inauntrul lui si deaia pe dinafara arata ca e puternic,exact cum era ea la inceput si acum vrea sa arate ca e puternica!

By Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Mier Aug 15, 2012 6:26 am

super unnie,bravo! I love you
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 1:22 am

Zilele trecura in numar mare iar Ra-he se schimbase acum era un idol iubit ,peste tot se afla numele Pinq,in sfarsit se simtea iubita ,mai ales cand era vorba de atatia fani.Prietenia ei cu Rash era una super acum si nu mai era timida cand vorbea,cei doi baeti Kay si RB o ajutasera mult si ea isi infruntase frica si timiditatea.
Dar intr-o zi ea deveni trista si stand pe tereasa agentiei ,Jolly o vede!
-Hei de ce nu esti la repetitia dansului pentru noul video?
-Ahh..am pauza!
-Chiar?De ce esti posomarata?
Si ea plange!Mama ,mama a plecat in Canada fara sa imi spuna deabia astazi aflai !Si nu mi-a lasat decat un mesaj !Cum a putut face asta?Si de ce?De ce a plecat?
-Cum am spus niciodata nu te poti baza pe familie,mereu ati spun minciuni si niciodata nu asi respecta cuvantul!Era pentru prima data cand Jolly vorbea cu ea si atat de calm!
-De ce spui asta !Mama nu a plecat ca nu ma iubeste a plecat ca avea treaba probabil!Eu o inteleg dar sunt suparata ca nu am vazuto inainte de plecare!
-O.o Jolly ai vorbit cu mine!
-Da asta am facut de ce?te simti ofensata ca cineva asa ca mine poate vorbi si frumos,si din toti cu tn?
-Nu duar sunt fericita ,desi pari dur nu esti asa ,trebuie duar sa fi inteles ,si poate candva o sa imi spui si de ce suferi!
-Cn eu? sa sufar?Ha auzi!Si se vedea o emotie pe fata lui!
-Da tu!
-Hai lasa,plec acu ne vedem la filmare!
-A..da ok!
-A chiar!exclama Jolly ,daca spui ceva esti ca si moarta!
-Ce sa spun ca ai o suferinta interioara?
-Faci misto de mine ?Hai ca asta e buna te prefaci ca nu sti?
-Omo iara esti nervos?
-Sti gata ,duar uita !
-Sa uit ce?
-Hei ma scoti din starite,te avertizez poate spui cuiva ca am vorbit cu tn!
-Ok ...ok !Dar totusi ce e asa grav ca vorbesti cu mine?
-Lasa-o balta!
-Hmm ok ,ne vedem mai tarziu!
Jolly pleca da inima lui batea intruna,se gandea ca vroia sa spuna de ce dar nu avea raspuns,nu stia ce sa spuna ,era total inlemnit in fata ei,si isi spunea singur ajuns la el in camera,, Ahh ce e cu mine am luato razna ?De ce m-am dus la ea?Sunt nebun?Eu sa imi fac griji pentru ea?Nam vorbit niciodata cu ea!Ahh ce inervant de cand a venit continui so privesc intruna ?Aish mai bine ma culc !Ce naiba fac acu vorbesc singur!
E timpul pentru filmare ,cei 3 baeti sunt in studio ,vine si Pinq dupa un timp.
-Ce ti-a luat atat? spune Jolly
-O dar e ora potrivita!
-Potrivita spui?Tu trebuia sa ajungi prima eu sunt senior nu stau sa te astept pe tine ca sa incep?
-Bine ...bine de ce esti asa!
-Nu-l baga in seama Ra-he!Ei..ii arati bine imbracata asa......uuuuuuuu!
-RB nu fi mitocan !
-Ah nui nimic Kay!M-am obisnuit cu RB oppa!
Pe Jolly il rodea o invidie enorma auzind cuvantul oppa din gura lui,si nu stia de ce il deranjeaza,si iara asi spunea in gand,,Cica la ea oppa!
Ajunge directorul:
-Baeti unu din voi trb sa fie personaju prinicpal din video,baiatul care o iubeste pe Pinq si altu trebuie sa fie baiatu iubit de Pinq!
-Eu o sa fiu desigur cel iubit!spuse Jolly
-De ce?spune carismatic Kay si cu un ras fals.
-Pentru ca eu mereu obtin ce vreau !Si desigur ca daca ar fi o fata pe mine mar alege nu pe tine!
-Ahh baeti nu va mai certati!spuse directoru lasal pe Jolly sa fie ce vrea ,alt fel vom continua pana maine si nu va mai certati daca afla cineva ca faimoasa trupa Rash nu se inteleg?Ce o sa faceti a?
-Bine domnule Seok!
-RB tu o sa fi personaju rau!
-A super o sa am motocicleta neagra?
-Da!
-Bestial !O sa fiu cel mai cool!
-Actiune filman scena cand Pinq e impuscata de RB si pica in bratele lui Jolly!
-Start!Pinq pica de la inaltime de pe peretele fals dupa ce e impuscata de RB, Jolly o prinde si trebuie sa spuna frazele!
-Te iubesc sa nu mori!
Cu greu Jolly spune si ai vine asa mult sa o sarute !Se apropie de gura ei toti sunt cu ochi pe el?Ce naiba face e asta in scena ?O saruta?
In gandul lui era duar sa o sarute sau nu?Ce sa fac imi doresc asa de tare so sarut numai ca Kay sa moara de ciuda!
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 1:31 am

Unnie da ne lasi chiar asa???
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 4:04 am

-Opriti filmarea!
-Jolly ce crezi ca faci?asta nu e in scenariu!
-De ce Kay?ai vreo problema?
-Problema?strici toata filmarea!si scena asta era foarte reusia.
-Ahh mai lasa-ma!
-Baieti nu va mai certati!Jolly de ce vrusasi sa o saruti?
-Directoare...regizoru asta si scenaristu sunt prosti!
-Jolly cum poti spune asta?
-Bine....ce scena e asta,o impusca ea pica,eu o prind si ai spun,,Te iubesc nu muri!.Uitati un amanunt,eu sunt baiatul pe care il iubea!Unde scrie ca o si iubesc!Kay e baiatul care o iubea!
-Asa si ce propui? spuse scenaristu.Ra-he era inca nedumerita,avand ochi inchisi dupa scena care pica nu isi daduse seamaca era pe punctul de a fi sarutata
-Spun ca dupa ce e impuscata nu trebuie sa o prind eu in brate,ci sa o las sa pice,apoi sa ma duc la ea si sa ai spun ca de fapt cred ca o iubesc si daca reuseste sa supravietuiasca si lupta pentru a supravietui o sa fiu cu ea.Îi spun asta duar asa pentru ca orcum navea nici o santa de supravietuire si o sarut,dupa sarut ea moare cu inima impacata si atunci vine Kay si am o cearta cu el dand vina unu pe altu si in acest timp RB reuseste sa scape.Si cam asa ....nu ati spus ca trebuie sa fie drama.....
-Are dreptate sa facem asa!Pe Kay il rodea o invidie enorma,el era indragostit de Ra-he inca de cand o vazuse si ascunsese asta .Ra-he nu stia ce sa zica mutise duar la gandu ca va fi sarutata de Jolly,dar credea ca poate va fi duar scena si nu va fi un sarut pe buze de adevartelea.Insa filmarea se intampla asa cum vrusese Jolly.Ea fusese sarutata!Simtise ca incremeneste ,obraji ii rosira si inima batea de ziceai ca face infart,simtise o atingere usoara si fina ceva placut si nemai intalnit!Dar nici pentru Jolly nu era diferit in momentul ala isi date seama ca o iubeste pe Ra-he si se indragostise de ea duar privind-o,de timidiatea ei,felu ei de a fi.
Dupa acest video aveau timp liber 2 zile in tot acest timp Ra-he nu iesise din casa ei,era prea rusinata si ai era frica sa dea ochii cu Jolly.Insa Jolly vazand ca nu da nici un semn merge la ea acasa si bate la usa.
-Da cine e?intreaba ea cu un glas firav si o oarecare timiditate.
-Deschide !Auzind vocea asi date seama ca e Jolly si incremeni!
-Hei ce faci ma tii la usa ?ma poate vede cineva!
Ea deschide usa si nu-si gasea nici cuvintele!
-Ce...e cauti aici Joll...y?
-De ce te balbai?
-O...ah doar asa,ma mir sa te vad aici!
-Te ascunzi de mine nu?
-O nu!
-Ba da ,dupa acel sarut nu ai mai iesit din casa si nici nu ai mai vorbit!A fost cumva primul sarut?ha ha ha ce onoare!
Ra-he nu stia ce sa zica dar isi gasi cuvintele...Primul sarut trebuia sa fie cu cineva iubit nu o scena si tu mi-ai furat acest lucru!
-Asculta deasta am si venit ,trebuia sa imi fi dat seama!Dar oricum e vina lu Kay!
-Vina lui?
-Hmm da mereu se tine de tine si se crede autoritar asa ca am vrut sa-i arat ca nu castiga mereu ce vrea!si eu i-au mereu ce-i mai important.
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 4:27 am

-De ce ai facut asta?
-Pentru ca te plac prostuto!
-Ha?
-Ce ha?Mi-am dat seama ce te plac asa ca trebuie sa accepti si sa vii cu mine la o intalnire!
-De ce as face ce vrei tu?
-Pentru ca eu sunt Jolly si nu dau intalniri oricui!deci hai!
-Acum?
-Exact!
Intalnirea fusese una reusita,Ra-he uitase de timiditate si isi daduse seama ca-l iubeste pe Jolly ,iar Jolly se comporta diferit,era dragut si amuzant ,si intr-un final ai spusese si de ce uraste familia,era pentru ca fusese abandonat de familie la varsta de 10 ani la un orfelinat !De atunci a decis ca no sa mai aibe o familie niciodata si mereu o sa fie singur!
Timpu trecea si cei doi erau din ce in ce mai apropiati ,se vedeau pe furis ,mergeau la intalniri pe furis,si chiar de ceva timp erau si impreuna!
Cei din agentie incepura sa banuiasca si fac o adunare !
-Jolly si Ra-he sunteti cumva impreuna?Ceilalti baieti RB si Kay erau uimiti si Kay simtea o durare enorma ,acum stia de ce Ra-he nu mai era apropiata de el!
-Da directoare asa e!
-Jolly trebuie sa va despartiti!
-Ce?
-Asta e lumea V.I.P ,nu puteti fi impreuna!Ra-he incepu sa planga si fugi!
-Ra-he stai,spuse Jolly!Directoare imi pare rau dar o sa aleg sa renunt la cariera decat la Ra-he!
-Cum poti face asta?
-Stii ca mereu am facut ce am vrut ,si asa o sa fac si acum!
Se duse dupa Ra-he si o gasi plangand!
-De ce plangi?
-Trebuie sa ne despartim!si suspina!
-Nu ,am ales sa renunt la cariera pentru tine!
-Ce ,dar Jolly?
-Daca si tu crezi ca iubirea e mai puternica ai sa renunti si tu la a ta pentru mine!Dar daca nu crezi asta ,uita tot!
-Ba da,vreau sa fiu cu tine!
Jolly o lua in brate si o saruta,era al doilea sarut pentru ea!
-Acum e real nu?si zambeste!
De atunci suntem impreuna ,si suntem fericiti chiar ne vom casatori in vara asta!
A si da eram sa uit ,inca suntem idoli ,fanii nu au renuntat la noi,si schimbarea mea ,nu s-a intamplat niciodata,cred ca oamenii nu ma bagau in seama pentru ca eu nu vorbeam cu ei!Jolly e la fel ...arogant si rautacios dar nu cu mine ,mereu se comporta cu mine frumos si e dulce si dragut !Relatia lui cu Kay e una super buna acum !Si desi e rece si arogant cu ceilalti ca deobicei!Il iubesc si asa!
Asta e o parte din povestea noastra de iubire,erau multe de spus si multe intalniri de povestit dar nu mai conteaza e bine ca povestea noastra are un final fericit!
By BiancaEnd

Ultima editare efectuata de catre Elisa si Bianca in Joi Aug 16, 2012 10:25 am, editata de 2 ori
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 4:33 am

yeeehoo superb unnie,ai talent stiai?:-p BRAVO,sa mai faci povesti ca tu le ai mai tari decat mine ok?:X Wink
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  dragutza_love35 la data de Joi Aug 16, 2012 10:45 am

superba...nu stiu cum de iti iese asa dar e minunat...
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 19
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Joi Aug 16, 2012 11:49 am

crezi ca unnie e o unnie normala? : )) talentata ce crezi:-p
te laud unnie:))