In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu ....

2 participanți

In jos

Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... Empty Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu ....

Mesaj  dragutza_love35 Vin Aug 17, 2012 2:21 am

Nelly Furtato este in Singapore pentru su showcase pentru a-si promova cel de-al cincelea album al sau. La acest showcase a fost intrebata ce stie despre Asia, daca ii place in Singapore si daca ar avea degand sa colaboreze cu vre-un artist din Asia.

Fara prea mare ezitari Nelly a spus ca ii place cultura J-pop(Japoneza) si cultura K-pop. A spus ca stie de melodia lui PSY ‘Gangnam Style’ si ca ii place miscarea din videoclip(cea cu calaritul calului) si a declarat ca i-ar placea sa colaboreze cu *tobele va rog*...T.O.P. da, ati citit bine TOP din BigBang. Nelly a spus ca i-ar placea sa colaboreze cu el la noul ei cantec “Big Hoops” dar a spus ca artisti kpop nu sunt asa de usor de gasit la telefon.

Colaborarea nu cred ca ar fi chiar asa greu de indeplinit, avand in vedere ca GD si TOP au colaborat cu Pixie Lott.

Deci sa inteleg ca kpop-ul devine din ce in ce mai cunoscut? Mai intai Se7en cu Lil Kim, GD&TOP cu Pixie Lott, Wonder Gilrs cu Akon, Justin Bieber vrea sa colaboreze cu PSY, si acum asta? Eu una sper la cat mai multe astfel de colaborari, atata timp cat kpop-ul ramane kpop si muzica americana muzica americana.
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu .... Empty Re: Nelly Furtado vrea sa colaboreze cu ....

Mesaj  Elisa si Bianca Vin Aug 17, 2012 2:47 am

multumim mada
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum