In culori asiatice
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Iubire si Razbunare
Joi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

» Intalnirea oarba
Lun Iun 03, 2013 10:25 am Scris de Elisa si Bianca

» Iubire destinata
Mar Mai 28, 2013 10:08 am Scris de Elisa si Bianca

» Calatorie in tara viselor
Joi Mai 23, 2013 9:47 am Scris de Elisa si Bianca

» My story-Povestea mea
Mier Apr 10, 2013 6:46 am Scris de Elisa si Bianca

» Crazy Love
Mier Apr 10, 2013 12:47 am Scris de Elisa si Bianca

» My vampire Sezon2
Mier Apr 10, 2013 12:17 am Scris de Elisa si Bianca

» My vampire
Lun Apr 08, 2013 4:10 am Scris de Elisa si Bianca

» Intre Bine si Rau...
Dum Apr 07, 2013 1:19 am Scris de Elisa si Bianca

August 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit

GDHara

Life in Color

In jos

Life in Color

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Dum Dec 30, 2012 2:08 am

De cand s-a nascut Mi Cha(numele insemnand frumusete) nu a cunoscut nici o greutate ,nascuta intr-o familie foarte bogata ,singura la parinti a fost rasfatata si tratata ca o printesa asta a facut ca atitudinea ei sa fie una aroganta cu un temperament puternic si critic,nimic nui convenea ,nimic nui placea.Ajunsa la varsta de 19 ani tatal ei a luat hotararea sa faca o schimbare si a hotarat sa o trimita intr-o tabara de 1 an,o tabara de muzica deoarece Miu cum era porecla ei avea voce foarte frumoasa.Desigur ea s-a impotrivit,a tipat,a plans,na m-ai vorbit cu tatal ei o saptamana crezand ca asta il va face sa se razgandeasca pentru ca mereu ai reuseau sireticurile.Dar fara santa.
-Dmn Oh te rog sa te duci sa o ajuti pe Miu sa-si faca bagajele!
-Da domnule Hwan!
-Cei cu rochile astea?asta e prea albastra,asta e prea deschisa,asta e prea lucioasa,asta e prea stramta,asta e prea larga,pantofi astia au tocu prea mic,astia prea mare,ahh astia au culoare prea stridenta.Nu esti in stare sa faci nimic cum trebuie?
-Agashi te rog sa ma ierti !
-Ah lasa nu am timp sa te astept pe tine pana ei alta daca nu esti buna de nimic!O so iau pe cea alb cu albastru si pantofi albi!Miscate nai de gand sa-mi cari bagaju la masina?
-Ba da!
-Miu ne vedem peste 3 luni cand vin sa te vizitez!
-Nu mersi!pa
-Asta e tabara?Nu ma poti lasa aici ...domnule Gong intoarcete !
-Buna sunt Ayuko!
-Numi pasa!Nu vorbi cu mine!
-Ce fata ciudata am vrut doar sa o salut!spuse Ayuko
-Hwan Mi Cha!.......Hwan Mi Cha esti?spuse profesoara de muzica
-A..astas eu!Spuneti Miu nu prea ma stiu numele Mi Cha!a si daca doriti puteti sami spunei si Mia,Chiu,sau MM!
-Domnisoara Hwan Mi Cha ,aici esti Hwan sau Mi cha!Acum ca te vad stai jos!
-Ce tupeu are profa asta imi vorbeste mie asa?Ahhhhh apa te urasc!
-Pentru inceput o sa facem echipe de catre cativa elevi si impreuna o sa lucrati la cantece,duete!
-Hwan Mi Cha in echipa cu Ayuko,Hye Jun si cu TY!
-Ty?de unde imi suna cunoscut?nu se poate o fi Tae Yu!Ahhhh dc?Dc tocmai el ?Dc?ce cauta aici?
-Ma bucur sa ne vedem Miau!
-O ..oh,mereu ma pierd in fata lui de cand il cunosc ,dar ce cauta aici?Nu l-am mai vazut din scoala generala!
-Miau ce ciudat aratai?De cand te-ai schimbat asa?Wow arati chiar bine!
-Voi doi va cunoasteti?
-Dap!
-Daca spune ceva despre mine il omor!

Elisa si Bianca
Admin
Admin

Data de înscriere : 29/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: Life in Color

Mesaj  Elisa si Bianca la data de Dum Dec 30, 2012 2:33 am

-Vocea ta suna mult mai bine ca inainte!
-Da.....nu cred....cred ca tu nu ai ascultat cand am cantat eu!
-Ee.ee.ee cred ca nivelu tau s-a inbunatatit...ei bine nu stiai sa diferientezi o nota de muzica de o nota la scoala:)).
-Ty nustiu de ce vorbesti cu mine,daca imi aduc bine aminte noi nu prea mai avem ce discuta!
-Hey...nustiu de ce esti suparata tu m-ai parasit pe mine nu eu pe tine!
-............................taci intra profa!
Da Mi Cha si Tae Yu fusesera un cuplu candva!
-Dc ma evita?Ai e frica ca am sa spun ceva despre ea?Miu in urma cu 3 ani fusese o persoana superba,un model,avea un suflet nobil se comporta frumos cu toti si era amabila,e adevarat ca a fost rasfatata si avea un temerament puternic ,critic,si arogant dar il folosea pentru dreptate,pentru a face bine,cred ca am iubito mult si am ajuns sa o cunosc dar nu stiu ce a facut-o sa se schimbe asa,orcum pentru mine Miu va ramane o persoana superba de la care am invatat multe,nustiu de ce iar fi frica ca as spune ceva din asta,nas spune nimic rau ci din contra lucruri frumoase.
-Kim Tae Yu!....adormisi?
-A ...ce?A nu profa,cum as putea sa adorm la ora profei mele preferate?Nas face asta.
-O sa fi in duet cu Hwan Mi Cha!
-CE?Neutral cred ca glumiti?????Nu cu el!
-Ei...eu sunt de acord sa fiu cu Miau,pentru TY porecla de Miau venea de la un alint pentru ca daca ea l-a tradat el a considerato ca pe o pisicuta ,draguta dar te ataca cand nu te astepti!
Duetele au iesit bine,timpul a trecut ,trecusera deja 6 luni de cand Miu era in tabara,ea incepuse sa vada ce e prietenia ,iubirea,speranta,dar nu vroia sa le arate ,sa le manifeste,ura sa fie o persoana slaba pentru ca fusese o astfel de persoana si toti profitasera,a devenit aroganata si critica intr-un mod total diferit de cel care era in urma cu 3 ani!Il iubea pe Ty,il iubise mereu,dar acesta o facea sa fie slaba de acea renuntase la el.Zilele treceau repede ,anu aproape se implinea de cand era in tabara asa ca Ty intr-un sfarsit asi aduna curaju si ii vorbeste!
-Hey Mi Cha cat mai ai de gand sa fi asa?
-Asa cum?sil priveste cu o privire aroganta
-Asa cum?asta poti sa spui?In tot timpul asta petrecut aici nu ti-ai dat seama ca inca tin la tine?
-E si?.........nui problema mea e a ta
-Mi Cha cum poti sa fi asa de rea?Nu te m-ai recunosc!
-Sunt obosita maine e ultima zi aici ,ma duc sa ma odihnesc.
-In sfarsit merg acasa,Domnule Gong ce ti-a luat atat sa ajungi?nu esti bun de nimic!Hai sa mergem!
-Hey..Mi Cha stai!E ultima santa pe care ti-o dau,peste o saptamana te astept in turnu cu ceas din centru seara la ora 7!
-Domnule Gong sa mergem!
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Data de înscriere : 29/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum