In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Crazy Love I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Crazy Love I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Crazy Love

In jos

Crazy Love Empty Crazy Love

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Apr 09, 2013 7:53 am

Capitolul 1
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Buna sunt Hwang Jin Ju si am implinit 18 ani de curand sunt in ultimul an de liceu la cel mai de fite liceu,am ajuns aici printr-o bursa deoarece nu sunt una din copii bogati de aici,liceul asta e cel mai ciudat loc,fiecare se intrece cu hainele,gentile de firma si toate astea,dar nu ii bag in seama si imi vad incontinuare de studiu,desigur sunt in clasa A.Am o viata obisnuita ma trezesc la 7:00 merg la scoala ,ma intorc acasa ,invat si tot asa,locuiesc doar cu mama si bunica ,tatal meu e despartit de mama.Viata mea a luato o intorsatura ciudata intr-o zi care incepe tocmai asa.
JJ:Oh ceasul asta,cine l-a activat e duminica astazi!
La multi ani scumpa noastra Jin JU azi implinesti frumoasa varsta de 18 ani!
JJ:Multumesc,va iubesc mama,bunico!
Ce planuri ai azi?
JJ:Pai fetele au spus sa mergem in oras deseara!
Pentru ca ai 18 ani deseara ai voie sa mergi si sa te distrezi.
JJ:Multumesc,hai sa suflu in tort,doar mi-ati pregatit unul nu?Wink)Ziua am petrecuto alaturi de mama si bunica,nu am un majorat deoarece nu ne permitem,se facu ora 8 seara,apar prietenele mele.
Jin Ju esti gata?
jj:DA,unde mergem?
Club,hello mai intrebi ai 18 ani trebuie sa pasesti si tu o data in unul.
JJ:Oh bine fac cum ziceti voi.
Woa ce tare e clubul,ce distractie,uite si baeti frumosi,hai sa bem ceva.sa ne distram
JJ:Nustiu fetelor nu am baut niciodata nimic,nu cred ca rezist.
Hei de un pahar nu moare nimeni!
JJ:Hmm ok!Smile
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Salut ma numesc Lee Kay si am 18 ani,sunt in ultimul an de liceu,invat la liceul pentru copii bogati,iar eu sunt unul dintre ei,destul de cunoscut in liceu.Imi place sa petrec cu prieteni mei si cum azi e duminica am zis sa mergem in club toti.
Hei hai sa bem,uite ce distractie.
K:Da sa bem.
Auziti cear fi sa incercam ceva tare cu bautura?
K:Cum ar fi?
Ehh si tu......
K:Nustiu ce sa zic
De ce iti e frica?
K:Mie???pe bune ,hai sa bem doar no sa devenim dependenti de un pahar,fara sa mai stiu ceva de mine incep sa o iau razna,ma dau la dans ,tip,cant.
<<Inapoi la Jin JU>>
Beau un pahar,beau 2,3,4 si tot asa pana ma imbat de numai stiu nimic.Dimineata cand ma trezesc eram intr-o camera ciudata parea a fi una din camerele de la club,m-am speriat atat de tare.Ce s-a intamplat aseara?De ce nu imi aduc amine de nimic,cum e posibil sa mi-se intample mie asta,cand ma uit langa mine in pat era un baiat,incep sa tip.
JJ:Cine esti????
<<Ianpoi la Kay>>
Dimineata ma trezesc intr-o camera,parea una din camerele din club,dupa acel pahar am luato rau razna,deja nu ma simt prea bine am o mahmureala oribila,cine naiba tipa la mine.
JJ:Cine esti?Ce mi-ai facut??
K:Cine sunt eu cine esti tu?
JJ:Ahh cum e posibil asa ceva?Nu imi amintesc nimic.
K:Nici eu nu imi amintesc nimic,deci cred ca nu s-a intamplat nimic.sa ne imbracam si sa ne prefacem ca nu ne cunoastem,nu de alta dar am si eu o reputatie.
K:De reputatia ta numai pot,o sa ma omoare ai mei.
Ne imbracaram si plecaram ca si cum nu s-a intamplat nimic,pentru ca chiar nu se intamplase,nu imi amintesc nimic,ajunsa acasa mama si bunica erau foarte ingrijorate,ce sa le zic eu acum???ca eu o eleva model cu note mari cu principi mari m-am trezit intr-o camera de club cu un baiat???o sa ma omoare.
JJ:Mama ,bunico imi pare rau am adormit acasa la Miu.
Mama:Nu sti cat am fost de ingrijorate,nu ai m-ai facut asta niciodata,mereu erai acasa la ora 10.
JJ:Da stiu si imi pare rau!Cat e ceasul?trebuie sa merg si la scoala!
Mama:Te duc eu repede cu masina e in drum spre servici.
La scoala am avut o zi obisnuita pana vad pe baiatul de azdimineata,parea foarte bogat si umbla cu copii ai m-ai bogati din acest liceu,desigur m-am ascuns ca sa nu ma observe.Au urmat deasemenea zile obisnuite,nimic ciudat pana cand deodata.....................


Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crazy Love Empty Re: Crazy Love

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Apr 09, 2013 8:13 am

Capitolul 2
Pana cand deodata mi-se face rau,eram in bucatarie,ma observa mama si vine la mine.
Mama:Ce ai?esti bine.
JJ:Cred ca ma ia o raceala,dar deodata am si o stare de voma si lesin.
Mama:Mama cheama un doctor JJ a lesinat.
Dupa vreo 15 minute ajunge si doctorul,o consulta si:
Dr:Nu trebuie sa va ingrijorati,felicitari o sa fiti bunica.
Mama:CE????bunica???ce tot spuneti domnule dr?O ia si pe mama cu lesin,bunica il insoteste pe doctor afara,eu incep sa plang si mama si bunica se apopie de mine si ma cearta ,tipa si pana la urma se calmeaza si eu le-am explicat ce s-a intamplat.
Mama:Ce facem acum?Sti macar cine e acel baiat?
JJ:L-am vazut prin scoala,dar mama o sa ma fac de ras,m-ai bine o sa avortez in liniste.
Bunica:Ce tot indrugi acolo cum sa omori un suflet(am mentonat ca bunica era ca pe timpuri)va trebui sa discutam cu familia baiatului nu e posibil asa ceva.
JJ:Dar bunico nu,nici nu il cunosc.
Mama:Asta trebuia sa te gandesti inainte sa bei,interesazate cine e baiatul si o sa aranjam o intalnire cu familia lui si el,nu e usor sa cresti un copil singura.
Desigur nu am vrut sa aflu cine e dar mama tot ma fortat pana a aflat si a aranjat o intalnire sambata seara cu familia lui si el fara sa le spuna despre ce e vorba,veni si sambata seara eram la restaurant apare si familia lui si Kay impreuna cu ei.
Mama:Luati loc va rog nu cumva sa lesinati.
Mama Kay:Dar ce s-a intamplat doamna?
Mama:Pai vedeti fiul dumneavoastra a lasat-o insarcinata pe fica mea.
Mama Kay:Ce tot spuneti?
Kay in timpul ala bea din suc si ii iasa sucul ianpoi pe gura.
K:CE?Nici nu o cunosc pe fata asta?barem sa ma culc cu ea.
JJ:S-a intamplat la club cred.
K:O esti fata aceia.
JJ:DA.spun eu cu lacrimi in ochi.
K:Dar nu imi amintesc nimic si ai zis ca nici tu,si in plus de unde sti ca esti insarcinata cu mine???bang bang
JJ:Penru ca eram virgina
Mama:Auzi da nu crezi ca exagerezi.
Mama Kay:O sa asteptam sa se nasca copilul si o sa facem un ADN.
Mama:Asta va fi cel mai bine.
Mama Kay:Pana atunci retragetio de la scoala,reputatia ar fi distrusa.
Mama:Da asta o sa fac.
<<Acasa la Jin JU<<
Ma simteam asa de rau,cum putea sa mi-se intample mie asta.
<<Acasa la Kay>>
Nu e posibil,eu copil???doamne.
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crazy Love Empty Re: Crazy Love

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Apr 09, 2013 8:44 am

Cap3
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Cele 9 luni trecusera mai repede de cat m-am imaginat,am nascut intr-o frumoasa dupamiaza de vara.Mama a chemat si familia lu Kay pe care nu o m-ai vazusem de la intalnirea de la restaurant,nici macar pe el.
Mama Kay:Acum ca s-a nascut o sa facem testul.
Kay intra in camera cu copilul,era baiat,intra si doctorul care face testul ADN,lucruruile se miscau repede cand erai bogat.
K:Cred ca nici nu mai e nevoie de test,se vede clar ca seama cu mine atat de bine,arata ca mine cum eram in pozele cand eram mic.
Mama Kay:O dragule stiu ca esti distrus.,dar ai facut o gresala si va trebuie sa ti-o asumi.
K:Nu pot!Nu vreau un copil,nu acum!am doar 19 ani.
Testul iasa pozitiv,cred ca inauntrul meu speram sa nu fie asa,chiar nu m-ai stiam ce sa fac.
<<Perspectiva JJ>>
Eram total deprimata,nu stiam sa ma bucur sau nu,o parte din mine se bucura una nu.
Mama Kay:Va trebui sa dam un nume copilului si sper ca nu e nici o problema sa poarte numele baiatului meu.
Mama JJ:Desigur asa va fi mai sigur ca nu va fugi de responsabilitati.
Au mers cu toti au dat nume copilului ,ii pusesera numele Lee Juaqin,desigur cred ca tot parinti lui alesese numele ,ceva mai sofisticat desi eu visasem mereu sa ii pun numele copilului meu Ji Yong si daca aveam fata Ji Min,dar separe ca destinul era diferit.Pentru ca anul scolar nu se terminase a trebuit sa incep din nou scoala.
Hei Jin Ju unde ai fost in tot acest timp?
JJ:Ohh am fost bolnava.
Si acum esti bine?
JJ:Dap sunt bine,imi pare rau ca v-am ingrijorat.
Orele treceau super greu si vine si sportul.
Copii o sa facem sport impreuna cu Clasa B.
Nu se putea in clasa B era si Kay,imi venea sa lesin cand l-am vazut,dar desigur ne-am prefacut ca nu ne cunoastem.
Alinierea o sa avem de alergat si exerciti de facut.
Domnisoara Hwang Jin Ju ce va miscati asa incet?credeti ca aveti toata ziua la dispozitie?
JJ:Fara sa imi dau seama am cazut.
Cand m-am trezit eram in cabinetul medical,cand ce sa vezi langa mine era Kay.
K:Hei ai inebunit ce cauti la sport?Sti doar ca numai ce ai nascut si inca esti slabita.
JJ:Tu ce cauti aici?
K:Trebuie sa vorbim,deseara vin la voi cu mama sa discutam,acum plec si prefate ca nu ma cunosti sau ca am fost pe aici.
<<Seara>>
MJ:Ati ajuns?Va rog intrati
MK:Multumim.Pai hai sa le spunem si lor.
K:Ce anume?
MK:Avem actele de casatorie aici trebuie doar sa le semnati.
K.JJ:CE??
MK:Semnati!Si da Kay vei ramane aici sa o ajuti pe Jin Ju cu copilul,deoarece mama ei va pleca cu bunica in strainatate deoarece e grav bolanva.
K:Mama hai putin afara.
<<Afar<<
K:Mama ai inebunit?cum sa ma lasi aici?
MK:O sa ramai si punct nu vreau sa mai aud.
K:Oh shet.
MJJ:O sa dormi in camera lui JJ,am bagat 2 paturi.
JJ:Uite prosop poti sa te duci sa faci un dus.
Desigur amandoi am adomrit cand dimineata tipa copilul.
K:Hei fai ceva nu-l mai suport.
JJ:I-as face daca as sti ce!
K:Cum nu sti ce sa ii faci?
JJ:Nu m-ai tipa la mine.
K:Auzi e copilul tau nu ma intereseaza cei faci,eu am plecat la scoala.
JJ:Cum al meu e si al tau,si in plus si eu trebuie sa merg la scoala ,mai sunt 2 luni si se incheie anul iar la cat am lipsit pot sa raman.
K:Nu e problema mea.
JJ:Ce ma fac eu acum?Doar nu o sa-l iau la scoala,nu am incotro decat sa raman acasa.
Hei Kay ce e cu fata asta?
K:Nu am putut dormi.
De ce?
K:Credema nu ai vrea sa sti.Hai la ore.Orele treceau destul de greu,iar dupa ore am mers la fotbal cu baeti,am ajuns la casa tipei aleia seara.
K:Hey de ce plangi?
JJ:Pentru ca nustiu ce sa ii fac,ma lasasi singura atata timp.
<<Kay>>
Se apropie de mine si da cu pumni in pieptul meu,tipa la mine si striga cred ca pentru prima data am observat cat de frumoasa era,avea parul lung si negru,ochi rotunji si negri,piele alba iar lacrimile ei erau asa de fine parca era un tablou din poveste imaginea cu ea plangand.
K:I-ai dat sa manance?
JJ:DA dar tot plange si din ce in ce e mai rau,hai sa sunam pe parinti tai.
K:NU ,mar omora mama,hai la spital.(eram destul de ingrijorat ma tot intrebam ce e cu mine de ce sunt asa ,doar nu iubeam acest copil???nici macar nu l-am dorit,m-am imbracat si mi-am pus gluga in cap mi-am tras gulerul la bluza si mi-am luat si fular sa ma asigur ca nu ne observa nimeni sau sa ne recunoasca cineva)


Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crazy Love Empty Re: Crazy Love

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Apr 09, 2013 9:27 am

Super tare unnie I love you
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crazy Love Empty Re: Crazy Love

Mesaj  Elisa si Bianca Mier Apr 10, 2013 12:47 am

Nu avea nimic,dar mama tot a aflat de asta si ne-a luat copilul eu am fost trimis sa invat in alta tara iar JIn JU a ramas cu el continundusi studile in tara.
<<Dupa 5 ani<<
Mama Kay:In sfarsit te revad,acum esti gata sa lucrezi in compania tatalui tau pentru ca el vrea sa ea o pauza.
K:DA!(spun asta cu juma de gura,desigur ca nu vroiam sa lucrez vroiam sa ma distrez,sa imi vad prieteni dupa atatia ani)
Mama Kay:Si desigur trebuie sa il vezi si pe micutul Juaqin,care a crescut atat de mare are deja 6 ani(in ani coreeni)
K:Oh da!(nustiu de ce dar in toata aceasta vreme cat fusesem plecat ma tot gandisem la copil,credeam ca era curiozitataea de al vedea sau nusth ceva ma facea sa ma gandesc la el intruna)
<<Dupa vreo 3 ore<<
Am ajuns acasa la Jin ju,sun la usa si apare ea.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Am ramas uimit era chiar superb de frumoasa,asa era si inainte?si nu observasem sau??in fine nu m-am facut nimic si am ramas tare pe pozitie.
JJ:Intra!
K:OK!
JJ:Ma duc sus sa il aduc pe Juaqin.
K:OK.(ah nusth de ce eram patruns de emotie)
JJ:Juaqin el e tatal tau salutal respectos.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
J:Anneyong haseyo eu sunt Juaqin si am 6 ani.
K:Eu sunt Kay(nu stiam ce sa zic,baiatul asta se uita asa fix la mine iar eu eram total pedinafara de lumea asta,parca pluteam prin spatiu)
JJ:Juaqin dute sus,trebuie sa vorbesc ceva cu tatal tau.
K:Ce sa vorbim?
JJ:Semneaza.
K:Ces astea?
JJ:Acte de divort,nu are rost sa stam casatoriti!
K:Si daca nu vreau sa divortez?Mama stie despre asta?
JJ:Suntem deja maturi la 24 de ani sa luam singuri decizi.
K:Ok si dcizia mea este ca nu vreau!Si am plecat ne vedem maine.Bye
<<A doua zi<<
K:Ce ma privesti asa?parca ai vrea sa ma omori
JJ:Sa sti ca as faceo.Juaqin hai in parc impreuna cu tatal tau.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
JJ:Hei suna telefonul trebuie sa plec urgent la servici,ramai tu cu el.
K:Dar si eu trebuie sa plec,stai.....
J:De ce a plecat mama?
K:Are treaba,si eu am.(ah ce ma fac cu el trebuie sa il iau cu mine la servici)Hai.
O Kay ce faci?Cine e pustiul?
K:O copilul unui prieten.Auzi Juaqin stai aci cu aceasta nunna si sa nui spui cas tatal tau ok?
J:Da
K:Hai acasa.
<<Acas<<
K:Dute in camera ta,ma duc sa vorbesc ceva cu mama ta.Cand intru Jin Ju tocmai iesea de la baie,avea parul umed si duar un prosop pe ea.
JJ:Hei acoperate la ochi,iesi.
K:Ma apropii de ea si ii soptesc la ureche:Si daca nu vreau?
JJ:Cum indraznesti,date,iesi,.
K:Numai tipa te aude Juaqin,si in plus imi vad sotia dupa 5 ani,nu am voie sa o privesc?Smile)))
JJ:Pervers nebun,iesi sa ma schimb.(dar atunci se apropie de mine si ma saruta,am ramas ca o stana si am raspuns putin la sarut dar tot l-am impins,buzele lui erau asa de moi si calde)
K:Am sarutato dar nustiu de ce doar am simtit,dupa am iesit afara,inima imi batea asa de tare nu stiam de ce.
<<Perspectiva JJ>>
Dupa ce a iesit afara inima mea o luase razna[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]numai stiam ce sa fac,cred ca m-am indragostit de el!
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crazy Love Empty Re: Crazy Love

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum