In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana)

2 participanți

In jos

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) Empty Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana)

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Iun 02, 2012 5:58 am

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) 66gsat
O elita de spioni nord coreeni Han Myung Wol, şi partenerul ei, Choi Ryu se infiltreaza in Coreea de sud pentru o misiune,Han Myung Wol fiind mereu curioasa o sa intre in contact cu staru Halyu Kang Woo,si pentru ca misiunea ei sa nu dea gres ea spune ca e in Coreea de Sud pentru al rapi pe acesta si al duce in Coreea de Nord.Dar totul o sa se complice si o mare dragoste ai va cuprinde pe cei 2 (Myung Wol si Kang Woo).Ca sa vedeti ce se va intampla si daca vor ramane impreuna desi spionilor nord coreeni nu le e permis sa paraseasca tara si sa iubeasca pe cineva din sud,oare ei vor reusi intr-un final?Sau ea va fi ucisa ?
SErialu are 18 episoade si e comedie -romantica cu suspans si chiar actiune.

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) 24d4ght
Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) Idehq8
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) Empty Re: Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana)

Mesaj  dragutza_love35 Dum Iun 24, 2012 10:47 am

E super misto serialul...cred ca e unul dintre cele mai reusite seriale pe acre le-am vazut imi place prea mult...actorii sunt si buni si frumosi....Vi-l recomand....
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) Empty Re: Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana)

Mesaj  Elisa si Bianca Dum Iun 24, 2012 11:03 am

Asa e!
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana) Empty Re: Spy Myung wol(Frumoasa mea spioana)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum