In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Yoo In Na & Ji Hyun Woo I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Yoo In Na & Ji Hyun Woo

In jos

Yoo In Na & Ji Hyun Woo Empty Yoo In Na & Ji Hyun Woo

Mesaj  Elisa si Bianca Vin Iun 29, 2012 11:05 pm

O postare online a devenit o problemă fierbinte pentru dezvăluirea fotografii al cuplului Ji Hyun Woo şi Yoo In Na.Postarea a fost intitulata, "Ji Hyun Woo şi Yoo In Na, Cuplul Celebrity Famous pentru intalnirea lor publică".In imagini, Ji Hyun Woo, în înălţimea lui impozanta, poartă o cămaşă albă. Alături de el este Yoo În Na, purtând, de asemenea, o cămaşă albă.După ce Ji Hyun Woo şi Yoo In Na au anunţat public relaţia lor, cuplul a primit porecla, "Două două cuplul", pentru diferenţa de înălţime: de 22 cm.
In Na a menţionat, "S-au dus în jurul valorii de pe străzile din Dam Chung şi au mâncat, au mers la cumparaturi,au vizionat un film, şi au luat un cuplu de inele cu initialele lor pe ea. Am auzit că au fost atât în propria lor lume fericită că nimeni nu ar putea cere chiar şi pentru un autograf sau imagini. Este atat de bun pentru a le vedea intalnirea în public. "
După Yoo In Na a anunţat un show de radio pentru a confirma relatia ei cu Ji Hyun Woo, cuplul a fost prins de paparazzi în timp ce erau la o intalnire într-un parc. Dragostea lor a inflorit in timpul filmarilor la TVN drama "Queen In Hyun’s Man", unde apar ca iubiti.

Yoo In Na & Ji Hyun Woo 2gsoikn
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Yoo In Na & Ji Hyun Woo Empty Re: Yoo In Na & Ji Hyun Woo

Mesaj  Elisa si Bianca Mier Iul 04, 2012 2:42 am

super unni Elisa le sta bine impreuna
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Yoo In Na & Ji Hyun Woo Empty Re: Yoo In Na & Ji Hyun Woo

Mesaj  Elisa si Bianca Mier Iul 04, 2012 12:50 pm

da chiar le sta
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Yoo In Na & Ji Hyun Woo Empty Re: Yoo In Na & Ji Hyun Woo

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum