In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul

In jos

SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul Empty SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul

Mesaj  Elisa si Bianca Joi Iul 26, 2012 6:00 am

Interviul a fost dat pe 22 iulie la ora 4pm dupa ce pe 21 au avut un concert in Seoul. Se pare ca baietii au venit la conferinta de presa cu zambetele pe buze si au fost deschisi la interviu.
Onew-O; Key-K; Minho-M; Taemin-T; Jonghyun-J
I: Cum va simtiti cand sunteti pe scena?
J: Ne tinem cel de-al doilea concert in Coreea. L-am numit ca si o prelungire a ultimului concert si asta inseamna ca aratam o lune care e doar a noastra. Deoarece am lucrat din greu pentru al pregati, cred ca multi oameni vor pleca acasa fericiti. Sper ca vor anticipa concertele.
I: Vre-un as in maneca pentru concert?
J: Scena este mare si sunt multe evenimente comparativ cu primul concert. Daca as spune mai exact ar fi un spolier dar va fi un spectacol care te va face sa te simti ca si cum te-ai uita la un show de amuzament.
M: Pentru partile solo am pregatit ceva la care fiecare dintre noi este bun si pe care se poate baza. Va rog sa fiti atenti la prestatiile solo si bineinteles si cele de grup.
O: Accentul este pus pe cantece dar sunt parti cand facem ceva amuzant in timpul prestatiei.
J: Am pregatit o prestatie cu un membru.
I: Ati facut un tur al arenei?
M: Sincronizarea dintre membrii s-a inbunatatit si am invatat cum sa ne sincronizam cu publicul. A fost o experienta grozava.
I: Ati plans mult pe timpul concertului de pe 21?
J: Am plans pentru ca a fost o zi fericita. Nu ma gandeam “Ar trebui sa plang” dar am plans. Fanii au pregatit un eveniment si a fost foarte emotionant.Nu am fost doar eu, dar toata lumea a plans. Cred ca am plans pentru ca am fost recunoscatori fanilor.
T: Cred ca am plans din cauza cadourilor fanilor.

I: Veti avea ocazia sa va intalniti fanii in vitor?
J: Vom avea mai multe prestatii atata timp cat suntem un grup bun care creeaza si tine pasul cu tendintele. Vom intalni multi fani in turnee, concerte si altele.

I: Filmariile pentru drama lui Minho merg bine?
M: Voi juca ca si protagonist al dramei “For You In Full Blason”(To the beautyful you). Sper ca veti fi atenti la sarituriile la inaltime din timpul dramei. Este pentru prima oara cand fac asa ceva deci va rog sa ma priviti. Sunt inca la filmariile pentru sariturile la inaltime. Poate de aceea nu m-am descurcat bine. Recordul meu a fost de 175 de cm. Am sarit aproape inaltimea lui Junghyun.

I: Sentimentul de a vedea juniorii si seniorii?
M: Avem junior barbati acum. Pentru ca avem junior noi ma simt ca si cum ar trebui sa aratam performante mult mai pasionale.
J: Ca si noi cand am invatat si am practicat multe privindui pe seniorii nostri, sper ca juniorii nostrii pot face la fel privindu-ne.
Ca si prestatii solo Key a cantat Firework, Taemin – Get Up, Onew a cantat Friend, Minho – Turn Up The Music iar Jonghyun Ysi Fuera ella.

A si am citit undeva urmatorul comentariu:“Si-au pierdut jumatate din fani dupa asta”(prestatia lui Junghyun si Taemin) dovediti ca nu e adevarat si sustinetii in continuare.


SHINee interviu la o conferinta de presa din Seoul 34ql5j6
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum