In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi

In jos

Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi Empty Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi

Mesaj  Elisa si Bianca Vin Aug 03, 2012 6:40 am

Mai devreme, Kim Hyun Joong ii da o îmbrăţişare actritei Yumi Jung pentru viitoarea drama "City Conquest". Aşa cum se arată în imagine, Kim Hyun Joong o imbratiseaza pe Yumi Jung şi zâmbeşte uşor, în timp ce ea se sprijină uşor pe braţul drept. Cu parul lung ondulat, Yumi Jung afiseaza frumusetea ei nevinovata şi delicata, diferita de rolul cel mai recent în "Rooftop Prince", care au jucat, de asemenea Park Yoo Chun şi Han Ji Min.Netizens care a vazut imaginea a comentat:"Ei arata ca un cuplu real. Ei arata atat de bine impreuna. De ce sunt eu atât de invidios pe Jung Yumi,şi vreau să văd "City Conquest" rapid "."City Conquest" a inceput filmarile în Japonia de la începutul lunii iulie.Distributia si echipa sunt în prezent in Coreea de Sud. Bazat pe o carte de benzi desenate coreene, povestea este despre un om numit Baek Mir (Kim Hyun Joong), care se luptă cu societatea, corupt,care a distrus familia lui.


Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi W2ees6
Kim Hyun Joong a imbratisat-o pe Jung Yumi 2j1v3nn
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum