In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan

In jos

Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan Empty Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan

Mesaj  Elisa si Bianca Dum Sept 09, 2012 6:56 am

Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan 24pf5lv
Pe data de 08 septembrie "releu Entertainment" a lui KBS, Jang Geun Suk a fost întrebat ca si care celebritate ar dori sa renasca.
După punerea la gândire, actorul a ajuns la selectarea lui Jackie Chan si a explicat: "Eu il admir pe Jackie Chan. El a biruit stereotipul asiaticilor fiind portretizat atât de mic și a creat un stil propriu. Aș dori, de asemenea, să fac același lucru. "

Jang Geun Suk a capturat, de asemenea, atenția telespectatorilor la acest episod, după a dezvăluit că el va deține un spectacol in China atât în ​​Coreea și Japonia începând din noiembrie.


Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan Empty Re: Actorul Jang Geun Suk își exprimă admirația pentru Jackie Chan

Mesaj  Elisa si Bianca Lun Sept 10, 2012 5:51 am

oo misto,si mie imi place de Jackie Chan,am ceva in comun cu oppa I love you
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum