In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Jessica Alba in Koreea I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Jessica Alba in Koreea

In jos

Jessica Alba in Koreea Empty Jessica Alba in Koreea

Mesaj  Elisa si Bianca Lun Mai 07, 2012 7:38 am

Celebra actriţă şi fotomodel american, Jessica Alba, în vârstă de 31 de ani, cunoscută din filmele Sin City sau Fantastic Four, a vizitat Coreea de Sud între 21 şi 25 aprilie, împreună cu soţul ei, actorul Cash Warren şi cele două fetiţe ale cuplului, Honor Marie şi Haven Garner.Vedeta de la Hollywood nu a ratat ocazia de a posta fotografii făcute în Seul, alături de familie şi prieteni, pe contul ei de Twitter ,sărbătorindu-şi în avans aniversarea celor 31 de ani (actriţa e născută pe 28 aprilie), cu soju şi fructe.
Pe data de 24 aprilie, Jessica a postat o nouă fotografie făcută la Seul, alături de celebra MC Baek Ji Yeon, în prezenţa căreia a acordat un interviu, la emisiunea acesteia, “Baek Ji Yeon People Inside” de pe postul tvN. Actriţa a fost în ton cu ţara pe care a vizitat-o, purtând un hanbok superb cu influenţe moderne
Alba a declarat că este o fană a filmelor coreene, şi a regizorului Park Chan Wook, regizorul lui Old Boy, pe care şi-ar dori foarte mult să-l cunoască. Mai mult, a spus că îşi doreşte să joace într-un film coreean de acţiune.

Jessica Alba in Koreea 20tfaqs

Jessica Alba in Koreea Azantw

Jessica Alba in Koreea 22hopz


Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum