In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Jae joong a vizitat Taiwan I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Jae joong a vizitat Taiwan

In jos

Jae joong a vizitat Taiwan Empty Jae joong a vizitat Taiwan

Mesaj  Elisa si Bianca Joi Mai 24, 2012 9:26 am

La data de 23 mai, Jaejoong a vizitat Taiwan.Din momentul sosirii sale, Jaejoong a fost salutat de urarile asurzitoare de 600 de fani care s-au adunat la aeroport. Un oficial al aeroportului a relevat, "Trebuia sa fie o vizită scurtă doar pentru întâlnirea fan a lui, astfel că nu ne-am asteptat ca asa de mulţi oameni să se prezinte la aeroport.", Ziarele locale au raportat că sosirea lui a paralizat de fapt, la aeroport.
Sponsorii evenimentului a relevat, "Protect the Boss ", a încheiat recent cu succes pe termen în Taiwan, dar pasiunea pentru teatru încă rulează de mare, ca au existat discutii pentru reluari în viitor. Am lansat 2.500 de locuri pentru intalnirea cu fanii, şi toate dintre ele au fost vândute în câteva secunde. Suntem toţi surprinsi cu popularitatea lui Jaejoong".
Jaejoong a dat fanilor o intalnire la spectacole live ale lui "OST de la Protect the Boss", înainte de a trece la jocurile cu fanii sai, dezvăluind ceea ce ţine în sacul său personal, şi o performanţă finală a "No Gain", o auto-compoziţie inclusa în album solo cu Junsu colegul lui.
Jaejoong a declarat, "A trecut un an de cand am vizitat ultima data Taiwan, anul trecut, pentru turul lumii noastre. Va multumim pentru sprijinul constant. Sper ca fanii mei s-au distrat la fel de mult ca mine în timpul acestor două ore cat am avut. Sper să va văd din nou în curând. "

Jae joong a vizitat Taiwan 156am4y


Jae joong a vizitat Taiwan 14wypw0
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum