In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie

3 participanți

In jos

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Empty Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Mai 26, 2012 8:36 am

La 25 mai, Goo Hara a postat pe Twitter: " A trecut atât de mult timp de cand i-am văzut pe Puri şi Nubi!Cuties a mea, care m-a intampinat atat de bine ... păzeste casa bine. Cuties! Mi-e dor Pangi ... ".În fotografie, Goo Hara zambeste fericita cu catelul in brate.Catelul o saruta pe Goo Hara, asta face fotografia sa apara chiar dulce.Fanii care au văzut fotografia au comentat "Hara este mai drăguţa decât catelul. "Ea arata ca un înger cu cateii ei. Ii invidiez pe catei."

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Yosc6

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Ojk13b
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Empty Re: Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie

Mesaj  dragutza_love35 Sam Mai 26, 2012 8:46 am

sunt atat de scumpi...atat catelusii cat si proprietara lor.....ii ador
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Empty Re: Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie

Mesaj  Ella_Roxy Sam Mai 26, 2012 9:32 am

foarte dragalasi
Ella_Roxy
Ella_Roxy
Fan Adevarat
Fan Adevarat

Mesaje : 192
Data de înscriere : 26/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Bistrita Nasaud

http://zonavip.4ulike.com/forum

Sus In jos

Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie Empty Re: Goo Hara s-a intalnit in sfarsit cu animalele ei de companie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum