In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Jang Geun Suk-accesoriile preferate I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Jang Geun Suk-accesoriile preferate

In jos

Jang Geun Suk-accesoriile preferate Empty Jang Geun Suk-accesoriile preferate

Mesaj  Elisa si Bianca Mier Iul 11, 2012 1:07 pm

Jang Geun Suk-accesoriile preferate Et9zxv

In iunie, Jang Geun Suk a atras atentia atunci când el a împărtăşit o imagine cu el purtand pe cap o coronita pe Twitter şi a comentat, "Imi place această coronita." Am să fac un lucru în Asia.El a numit-o"Straight-ahead Headband"şi o poartă incontinuu.
In multe poze cu el comune online, fanii ar putea identifica cu uşurinţă aceasta coronita. El a purtat-o în viaţa reală, studiind chineză, având-o la masă, şi la aeroporturi.Conceptul de coronita pentru barbati este cu siguranta ceva nou şi de obicei, oamenii ezită să-i dea o încercare, dar Jang Geun Suk face sa arate la modă şi natural chiar şi pe bărbaţi. I love you
Se pare ca, Jang Geun Suk a participat în procesul de proiectare de "Straight-ahead Headband" cu bijuterii de designer.De fapt, produsul este distribuit de MZUU Park Min Joo de brand de bijuterii. Un reprezentant de la MZUU a comentat, "Din moment ce Jang Geun Suk a anunţat că va face "Straight-ahead Headband", o tendinţă în Asia, s-a vandut foarte bine, până la punctul în care clienţii trebuie să aştepte cel puţin trei săptămâni pentru a primi produsul, după ce plasa ordinele lor."
Reprezentantul a adăugat, "În prezent, noi nu avem suficiente "Straight-ahead Headband", de a vinde atât pe pieţele online şi offline. Din cauza la o astfel de cerere mare, clienţii trebuie să aştepte ceva timp pentru a primi coronita, aşa că sunt cu un eveniment de reducere la produs pentru a potoli setea acestor clienţi ce anticipează. Vânzările au crescut exponenţial în atât pe pieţele interne şi internaţionale."
Jang Geun Suk-accesoriile preferate Wsqkxv
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum