In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong

2 participanți

In jos

Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong Empty Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong

Mesaj  dragutza_love35 Sam Iul 21, 2012 2:59 am

Dupa stirea ca Kangin de la Super Junior se gandeste sa participe in muzicalul Goong, SM Entertainment a anuntat ca membrul si-a confirmat participarea.
In data de 19 iulie, reprezentantii oficiali ai companiei au dezvaluit: ” Kangin a fost distribuit in rolul lui Lee Shin din muicalul Goong, care va incepe in septembrie in Japonia. Participarea lui a fost recent confirmata si a participat deja la cateva repetitii.”


Au continuat: ” Kangin are experienta in interpretarea rolurilor principale avand in vedere ca a avut rolul principal in muzicalul Xanadu din 2008. Este un baiat talentat si se va descurca bine si in Goong.”

In urma zvonurilor cum ca ar fi fost distribuit in muzicalul Late-Night Diner, au raspuns: ” Este adevarat ca a primit o oferta pentru muzical dar nu s-a progresat din acel punct pana in momentul de fata.”
Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong A5fkh
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong Empty Re: Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Iul 21, 2012 7:14 am

multumim
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong Empty Re: Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong

Mesaj  dragutza_love35 Sam Iul 21, 2012 9:44 pm

Cu placere :*
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong Empty Re: Kangin de la Super Junior a confirmat participarea in muzicalul Goong

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum