In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta

2 participanți

In jos

“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta Empty “City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta

Mesaj  dragutza_love35 Sam Iul 21, 2012 3:08 am

Noul serial in care va juca Kim Hyun Joong se numeste City Conquest si a inceput filmarea in Japonia.

Regizorull este PD Yang Yun Ho, acelasi care regizat si serialul “Iris” iar City Conquest va avea la dispozitie aceeasi echipa de efecte speciale ca si Iris. Deja City Conquest a fost poreclit de public “Iris 2″.

Ultimele scene filmate includ o urmarire cu motociclete impreuna cu explozia unor masini, scene care au durat o zi intreaga din cauza masurilor de securitate implicate si sincronizarii de care e nevoie ca evenimentele sa se desfasoare in ordinea dorita.

Kim Hyun Joong a condus cu usurinta motocicleta si a impresionat producatorii cu naturaletea cu care foloseste motocicleta, creand o atmosfera incarcata si tensionata pe platou de indata ce regizorul striga “Actiune!”.

Membrii din echipa au facut doua masini sa explodeze pentru scena, creand un mediu de lucru destul de periculos din cauza resturilor si a focului, dat toata lumea depune eforturi pentru filmarea serialului.

Un reprezentant a declarat: “Am refacut povestea originala City Conquest, asa ca incercam sa pastram subiectul cat mai secret. Urmarirea motocicletelor si explozia masinilor sunt doar inceputul a ceva mult mai mare.”
“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta 2cr3ayh
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta Empty Re: “City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Iul 21, 2012 7:13 am

multumim mada
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta Empty Re: “City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta

Mesaj  dragutza_love35 Sam Iul 21, 2012 9:43 pm

Cu placere
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

“City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta Empty Re: “City Conquest” arata poze cu Kim Hyun Joong pe motocicleta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum