In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
My girlfriend is an agent I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


My girlfriend is an agent

In jos

My girlfriend is an agent Empty My girlfriend is an agent

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Iul 31, 2012 3:56 am

Soo-ji este, în aparenţă, o agentă de turism extrem de ocupată, îndrăgostită de insula Jeju. Dar insula Jeju e doar un pretext invocat ori de cate ori, ocupată fiind cu slujba ei de zi cu zi, prietenul ei o caută ca să petreacă timp împreună. Ea, însă, i-a ascuns un lucru esenţial, şi anume că în viaţa de zi cu zi este… agent sub acoperire al guvernului. Aflată mai tot timpul în misiuni periculoase, abia mai are timp de viaţă privată. Prietenul ei, un împiedicat, nu mai suportă această situaţie şi crezând că prietena îl înşeală, pleacă în Canada pentru 3 ani de zile, despărţindu-se de ea. Dar peste 3 ani, lucrurile iau o turnura neaşteptată când acesta revine din Canada, cu o diploma de contabil şi se angajează… tocmai la Serviciile Secrete. Iar într-o misiune, destinul face sa o reîntâlnească pe fosta lui prietena, agenta de turism … devenită între timp femeie de serviciu (desigur, tot ocazional). Şi de aici o serie de încurcături hilare care vor conduce spre un deznodământ inimaginabil.
My girlfriend is an agent 20ql195
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum