In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Wooyoung si Shin Bora I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Wooyoung si Shin Bora

In jos

Wooyoung si Shin Bora Empty Wooyoung si Shin Bora

Mesaj  Elisa si Bianca Mar Iul 31, 2012 4:50 am

La data de 29 iulie la difuzarea KBS 2TV "Gag Concert", Wooyoung a aparut ca un oaspete la spectacol.Pentru comedianca Shin Bora, Wooyoung s-a transformat într-un "drăguţ încă sexy beast dol" si a aratat Sindromul Celebritatii.Când comedianul Song Jun Geun l-a batjocorit, Wooyoung a răspuns:" Fara fotografii. Eu nu pot face fotografii personale ". Si atunci când Kim Ki-Ri a oferit dosarul cantaretului, el a răspuns din nou:" Voi semna dar mai tarziu." El a confundat mesajul sefului sau, Kim Mi spunand ca un fan nebun il urmarese.De asemenea, el nu a ezitat sa faca corny lovey-dovey scene. Wooyoung, atunci când Shin Bora a încercat să înmoaie o bucată de pui in sare pentru a se hrăni el a declarat: "Vreau sa inmoi buzele lui Nuna (sora mai în vârstă). Punctul culminant al spectacolului a fost cand Shin Bora şi Wooyoung "SamGaeTang"(sarutul cu puiul).El a terminat jenat.Song Jun Geun a intrebat-o pe Shin Bora: "Dacă Taecyeon, de asemenea, ar mărturisi in acelas timp, ai fi ales Wooyoung?"Ea nu i-a dat un răspuns.

Wooyoung si Shin Bora Mbs6jn
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum