In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young

In jos

Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young Empty Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young

Mesaj  Elisa si Bianca Lun Aug 06, 2012 12:17 am


La 5 august, cantareata-actrita tweeted:"Am fost în apropiere pentru o sedinta si a scazut moralul in ultima etapă a lui Young Woo oppa. "Sexy Lady" maem maem maem eu sunt trista ", şi a ataşat o fotografie a sa cu Young Woo.În fotografie, şi Suzy si Wooyoung au făcut semne V cu degetele lor,au dat un zambet moale, pentru aparatul de fotografiat. Relaţia lor strânsă şi asemănarea uşoară au atras multă atenţie, şi mulţi au observat că au apărut ca fraţi. Young Woo a răspuns la tweet Suzy :"Suzy, o astfel de hoobaenim(Junior) draguta. Vă mulţumim pentru sprijinul dumneavoastră astăzi. Spune-i lui Jia unnie că voi accepta doar gândurile ei ~ kk "
Netizens a comentat:"Este minunat să vezi labelmates JYP atât de aproape", "Sunt atat de palizi amandoi", "Suzy pare atât de tânăra", "Jung Woo Young este atat de sexy", şi mai multe.Între timp, Wooyoung a încheiat promotiile sale pentru primul sau album solo "23, Male, Single", cu performanţa sa în ultimul episod de ieri a "Inkigayo."

Suzy arata sprijinul ei pentru Jang Woo Young 2rxbmgh
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum