In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk

In jos

BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk Empty BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk

Mesaj  Elisa si Bianca Lun Oct 01, 2012 11:25 am

La emisiunea ‘Entertainment Relay‘ ,BoA a aparut intr-un segment.

In acest segment, a ras, a pretins ca ea conduce violent si a spus:“Vreau sa merg intr-un oras din capatul lumii asa. As lua-o pe Lee Yeon Hee in locul pasagerului si l-as rapi pe Yunho.”

Apoi a dezvaluit cum s-a apropiat de membrul Super Junior, Eunhyuk. Cei doi au primit atentie dupa ce au dansat impreuna. Oricum, desi amandoi au aproape au aceeasi varsta, ea a spus: ‘Ne comportam ciudat unul cu celalalt dupa ce am debutat. Dar Eunhyuk mi-a trimis o data un mesaj in care m-a intrebat ‘Cand vom vorbi si noi confortabil?’ Deci am sugerat ca putem incepe din acel moment. Suntem destul de apropiati de atunci, chiar am facut si un dans de cuplu impreuna.”

BoA dezvaluie cum a ajuns sa fie apropiata cu Eunhyuk K2labt
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum