In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta?

In jos

Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? Empty Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta?

Mesaj  Elisa si Bianca Lun Ian 14, 2013 11:00 pm

Yoo Seung Ho si-a castigat titlu de ,,tipul CG'' pentru intreaga generatie
Yoo Seung Ho a castigat titlu de tipul CG,Ce inseamna asta? Oppa10
În prezent, actorul joaca rolul lui Kang Hyung Joon din drama MBC, I Miss You. Kang o ajută pe Lee Soo Yeon (jucat de Yoon Eun Hye) sa uite de trecutul ei și să înceapă o viață nouă.

Un set de fotografii sub denumirea: "Yoo Seung Ho este un tip CG" a fost postate recent în diverse galerii ale site-urilor on-line. Neologismul CG tip se referă la un om cu un aspect superb care nu are nevoie de nicio editare grafica suplimentara pe computer atunci când poze cu acesta sunt pe ecran.

Postarea include mai multe imagini cu Yoo facute în timpul unor episoade ale dramei I Miss You. Aparand cu imaginea de copil actor acum Yoo s-a transformat într-un actor matur apeland acum sentimental la publicul adult cu o actorie perfecta si matură. De asemenea aspectul său impecabil îi motivează pe oameni să-l numeasca un "Tip CG".

Fanii care au vazut postarea au reacționat: "Recunosc că Yoo Seung Ho este un tip CG." "Mă uit la I Miss You doar din cauza lui" "Iti multumesc Seung Ho ca te-ai transformat intr-un barbat adevarat" "El arata mult mai bine ca So Ji Sub dupa ce creste. "


Sursa:
Xportsnews
Tags: I Miss You, MBC, Xportsnews, yooseungho

l








Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum