In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Rooftop prince(Printul de pe acoperis)

In jos

Rooftop prince(Printul de pe acoperis) Empty Rooftop prince(Printul de pe acoperis)

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Mai 12, 2012 2:29 am

Prinţul Yi GAK constată că a fost transportat din timpul dinastiei Josun in era moderna de azi in Seul impreuna cu cei 3 slujitori ai lui in timp ce incerca sa dezvaluie misteru morti sotiei sale printesa.Aterizeaza prin acoperisu lui Park Ha reincarnarea cumnatei sale din Josun de care se va indragosti in aceasta era pentru ca in Josun Printesa oprise sa se intample acest lucru facandui rau surori sale.
El se întâlneşte cu Hong Se Na, care are o asemănare izbitoare cu soţia sa moartă Printesa fiind reincarnarea acesteia,si in aceasta era este tot sireata si rea, Gak este hotărât să rezolve misterul morti Printesei din Josun care se intamplase cu 300 de ani in urma. GAK îşi asumă identitatea lui Tae Yong un tânăr care seamana identic cu el pentru ca era reincarnearea lui. Aici se mai afla si Varul lui Tae Yong care incercase sa-l omoare si incerca sa strice totul.
Poate Printul Mostenitor Yi Gak sa dezvaluie secretu morti printesei sale?Oare va ramane cu Park Ha de data aceasta s-au se va intoarce in Josun si va fi cu boo Yong?Cu Tae Yong ce se va intampla?
Veti vedea asta duar urmarind serialu.

Rooftop prince(Printul de pe acoperis) 2sb7o8m
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) Mlo955
Rooftop prince(Printul de pe acoperis) 35lf5tg

Rooftop prince(Printul de pe acoperis) 2akldnl
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum