In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
Jang Woo Hyuk I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


Jang Woo Hyuk

In jos

Jang Woo Hyuk Empty Jang Woo Hyuk

Mesaj  Elisa si Bianca Sam Mai 12, 2012 2:22 am

Jang Woo este nascut pe 8 mai 1978 .Jang Woo Hyuk este cunoscut nu numai pentru abilităţile sale de rap, dar, de asemenea, abilităţile sale impresionante atât ca dansator şi coregraf.El nu e popular numai in Koreea ci si in China si Taiwan.Înainte de lansarea albumului său de debut solo, Jang Woo Hyuk a pregătit el însuşi, cu zece luni de antrenament de dans.Cantareata a colaborat cu compozitorul Kenzie de sus şi Pang Hyuk Shi care a scris melodia de succes a lui "It's Raining". În cele din urmă el a debutat ca artist solo în septembrie 2005, cu albumul său " No More Drama".
În aprilie 2006, Jang Woo Hyuk a început să se promoveze în China, şi a creat în cele din urmă un oficial chinez fanclubului datorită popularităţii lui copleşitoare acolo.
După câteva probleme, în octombrie 2006 Jang Woo Hyuk a lansat albumul solo al doilea rând, "My Way".Jang Woo si-a unit fortele cu alti artisti koreeni pop cum ar fi Super Sta şi SUPACOOL."Last Game" ultima piesă a albumului, a fost ales ca tema de terminare pentru eliberarea coreean al filmului american "Night at the Museum".
Acest album a fost popular,din cauza magiei dansului aşa cum se vede în spectacolele de la "Dl. Jackson", un cântec despre cantaretul lui preferat: Michael Jackson.
La 15 noiembrie 2007, Jang Woo Hyuk a fost admis pentru servicii militare pentru următoarele 26 de luni. El a afirmat că a fost îngrijorat cu privire la plecarea industria de K-Pop pentru următorii doi ani, dar el va lucra din greu pentru a servi ţara şi se va întoarce la fanii lui, mai sănătos şi mai bun.
Pe 18 decembrie 2009, el a terminat serviciul militar. După ieşirea lui, el a avut o scurtă conferinţă de presă şi a spus presei, "Cea mai mare diferenţă este greutatea mea. Comparativ cu mine de la început a serviciului militar, mi-am pierdut 14 ~ 15 ~ 30 kg. Chiar înainte de a I. a început serviciul meu militar, am câştigat o mulţime de greutate ".
Pe 4 februarie 2010, Jang Woo Hyuk a făcut o apariţie în Beijing pentru a semna un contract cu compania chineza Mega Huayi Brothers, pentru a marca intrarea sa oficială în piaţa chineză. La 20 martie, Jang Woo Hyuk a dat un spectacol, pentru a sărbători deschiderea de "Prima Mondiale a Turismului, Expo" a avut loc în oraşul Sanya din Hainan, China.
Jang a făcut revenirea sa în Coreea, cu single-digital, inclusiv primul "Rain Man", piesa, care a fost folosit ca tema cântec pentru drama în week-end MBC "A Man Called God".
In 2012 a filmat drama The Secret Angel.

Jang Woo Hyuk 163xv5

Jang Woo Hyuk 1zdyewz

Jang Woo Hyuk 2dhy4ok

Jang Woo Hyuk 35kn9eu I love you I love you I love you




Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum