In culori asiatice


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

In culori asiatice
In culori asiatice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Alba/Neagra
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:39 am Scris de Ella_Roxy

» Ce zi e azi?
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:38 am Scris de Ella_Roxy

» sa numaram
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» La ce ne gandim cu totii?
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:37 am Scris de Ella_Roxy

» Am pofta de.....
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» Propuneri / sugestii pentru forum
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:36 am Scris de Ella_Roxy

» ~>buna fetelor<~
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» BUNA-HELLO-HY
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 4:34 am Scris de Ella_Roxy

» Iubire si Razbunare
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:55 am Scris de Elisa si Bianca

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit



GDHara


EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana

2 participanți

In jos

EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana Empty EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana

Mesaj  Elisa si Bianca Joi Iul 19, 2012 1:15 am



EXO-K si JJ Project au fost alesi ca si barbatii(baietii) care arata cel mai bine in persoana.

“MBS Music Show Champion” au facut un sondaj de opinie in care peste 100 de manageri, membrii stafului, cameramani, scriitori, persoane cu lumina, precum si personalul de emisie, au fost pusi sa aleaga care idoli barbatii arata cel mai bine in persoana.
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana 2nqcjp
In cele din urma EXO-K si JJ Project au fost desemnatii castigatorii iar alegatorii au comentat: “Este frumos sa ii vezi muncind din greu pe scena”, “Caracteristiciile lor faciale se disting”, “Sunt bine-manierati” sau “Aparitiile lor sunt impecabile”.
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana Fuhbq
EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana Wu33pfEXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana 4rrrs2
Alte grupuri de idoli care au fost mentionatii in sondaj sunt SHINee, 2PM, INFINITE, Dalmatian si B1A4.
Sunteti de acord cu ceea ce alegatorii au votat?Eu da sunt deoarece in dream high 2 cei 2 din JJ project JR si JB arata superb
Elisa si Bianca
Elisa si Bianca
Admin
Admin

Mesaje : 707
Data de înscriere : 29/04/2012

https://inculoriasiaticee.forumgratuit.ro

Sus In jos

EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana Empty Re: EXO-K si JJ Project alesi barbatii care arata cel mai bine in persoana

Mesaj  dragutza_love35 Joi Iul 19, 2012 1:43 am

Cu siguranta arata super in Dream High 2 Embarassed
As vrea si eu sa ajung la fel de populara ca JJ Project intr-un singur an... Very Happy
dragutza_love35
dragutza_love35
Fan Adevarat-VIP
Fan Adevarat-VIP

Mesaje : 355
Data de înscriere : 08/05/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt,Neamt

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum